Dělník automobilového průmyslu, mzda až 26.000 Kč

Zajímáte se o automobilový průmysl a hledáte nové pracovní uplatnění? Nabízíme vám příležitost ve výrobně hadic s množstvím benefitů a volnými víkendy.

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • mzdu 20.000 Kč až 26.000 Kč
  • mimořádný bonus za první měsíc bez absence 4.000 Kč
  • další bonus po třech měsících bez absence 3.000 Kč
  • stravenky 80 Kč / den (příspěvek zaměstnavatele 60 Kč)
  • příspěvek na dopravu 3,70 Kč / km
  • věrnostní bonus dle odpracovaných let 2.000 až 4.000 Kč
  • 25 dní dovolené, po roce ve firmě
  • možnost si nadpracovat náhlou nemoc
  • třísměnný provoz, víkendy volné

Popis pozice

  • manuální výroba hadic pro automobilový průmysl
  • místo výkonu: Ostrava – Hrabová

Požadavky

  • fyzická a manuální zdatnost
  • odolnost vůči stereotypní práci
  • samostatnost, odpovědnost
  • dobrý zdravotní stav bez omezení
  • výborná pracovní morálka
  • praxe z automobilového průmyslu výhodou
  • vhodné i pro absolventy

Zaujala vás naše nabídka práce? Dejte nám o sobě vědět, stačí vyplnit kontaktní formulář uvedený níže.

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!