Dělník do výroby, mzda až 29.500 Kč

Informace o pracovním místě:

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti. Disponuješ dobrou manuální zručností? Tak neváhej a kontaktuj právě nás.

Náplň práce:
– předmontáže pro výrobní linky
– obsluha strojů ve výrobě
– balení a vizuální kontrola

Místo výkonu práce: JIHLAVA

Požadujeme:

– manuální zručnost
– ochotu vykonávat práci ve směnném provozu
– zodpovědnost
– spolehlivost

Nabízíme:

– mzda až 29.500 Kč/měsíc
– náborový příspěvek 15.000 Kč
– 13. plat
– Místo výkonu práce: JIHLAVA
– nabízíme příplatek za docházku ve výší 1.500 Kč
– férově Tě oceníme za práci přesčas (500 Kč až 3.000 Kč za měsíc)
– na odpočinek budeš mít 25 dní dovolené
– pokud nejsi místní dostaneš příspěvek na dopravu s dojezdem nad 25 km
– budeš-li potřebovat ubytování, pomůžeme Ti ho zajistit a dostaneš od nás příspěvek ve výší 2.500 Kč
– pokud chceš stabilní a jisté zaměstnání, kontaktuj nás
– nástup ihned

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!