Dělník výroby, mzda až 29.000 Kč

Do zakázkové výroby dopravníkových pasů hledáme novou posilu naše týmu. Máte zkušenost z výrobního prostředí nebo chuť se učit novému? Pokud ano, čtěte dál.

Nabízíme:

  • třísměnný provoz od pondělí do pátku
  • nadstandartní platové ohodnocení – mzda po zaučení až 29.000 Kč
  • řadu benefitů (13 a 14. mzda, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál – 137 Kč, výkonové i osobní prémie, odměna za docházku, kvalitu, týden dovolené navíc)
  • dobrou dopravní dostupnost – autobus k nám jezdí na každou směnu i z ní
  • všechny přesčasy proplácíme nad rámec zákoníku práce
  • přestávky nad rámec ZP – hrazené zaměstnavatelem
  • firemní akce pro zaměstnance

Náplň práce:

  • různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě dopravníkových pásů
  • místo výkonu: Jihlava

Požadujeme:

  • zkušenost z výrobního prostředí výhodou – ne podmínkou
  • znalost měření materiálu svinovacím metrem
  • manuální zručnost
  • ochotu se učit
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat na 3 směny
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Zaujala vás naše nabídka práce? Dejte nám o sobě vědět, stačí vyplnit kontaktní formulář uvedený níže.

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!