Manipulant se zbožím, mzda až 27.000 Kč

Přestaňte si s hledáním nového místa dělat těžkou hlavu. Pokud jste manuálně zruční a víte, že by vás bavila práce ve skladu, tak nám napište a nenechte si ujít naši skvělou pracovní příležitost.

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • nástupní mzdu 22.000 Kč – 27.000 Kč
  • příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)
  • ostatní benefity, jako jsou příplatky za odpolední směnu
  • 2 – směnný provoz
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • volné víkendy
  • ubytování zdarma

Náplň práce:

  • fyzická manipulace se zbožím
  • naskladňování a vyskladňování zboží
  • průkaz VZV výhodou
  • místo výkonu práce: Nišovice u Prachatic

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Máte zájem o naši nabídku práce? Vyplňte kontaktní formulář, který je uvedený níže

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!