Operátor pájecích stanic, mzda 23.000 Kč

Nebaví vás pořád sledovat aktuální volná pracovní místa a chcete se už konečně v práci usadit? My vám nabízíme stabilní místo ve dvousměnném provozu s vlastní organizací práce ve fajn kolektivu.

Nabízíme:

  • mzda 19.000 Kč + příplatky dle ZP + výkonnostní bonusy
  • stravenky 135 Kč
  • příspěvek na čištění oděvu 50 Kč
  • 13. plat
  • stabilní zaměstnání v příjemném pracovním kolektivu
  • dvousměnný provoz, 05:30 – 14:00h, 14:00 – 22:15h
  • multisport karta

Náplň práce:

  • výměna BGA součástek na pájecí stanici
  • příprava a čištění PCB desek s komponenty
  • záznam provedené práce v Excelu
  • pro práci je důležitá jemná motorika
  • místo výkonu práce: Ostrava – Přívoz

Požadujeme:

  • dobrý zrak, manuální zručnost
  • odolnost vůči teplu
  • schopnost organizace práce
  • spolehlivost, odpovědnost
  • technickou zručnost
  • základní znalost MS Office (Excel, Outlook)

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!