Operátor výroby cukrovinek, nástupní mzda 20.000 Kč

Hledáte nové zaměstnání a nebojíte se samostatné práce? Na pozici v potravinářském průmyslu hledáme nové kolegy.

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 20.000 Kč
  • další mzdový růst s růstem dovedností a zaškolení pracovníka
  • práce v čistém potravinářském provozu
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo systém Cafeteria
  • bonus 500 Kč na nákup firemních produktů
  • dovolená 25 dní
  • nástup dohodou, možno ihned

Náplň práce:

  • obsluha výrobních a balících linek
  • ruční kompletační práce, manipulace s hotovým výrobkem

nebo

  • práce na varnách (příprava suroviny pro výrobu)
  • seřizování strojů (výrobních linek) dle výrobních specifikací
  • místo výkonu: Rohatec

Požadujeme:

  • SOU vzdělání
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
  • výhodou je praxe v potravinářství výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném režimu (3-směnný až nepřetržitý provoz)

Zaujala vás naše nabídka práce? Dejte nám o sobě vědět, stačí vyplnit kontaktní formulář uvedený níže.

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!