Operátor výroby, dvousměnný provoz, mzda až 27.000 Kč, 13. plat

Víte, že manuální zručnost a samostatnost je vaší silnou stránkou a poohlížíte se po změně zaměstnání? U nás si jako operátor výroby vyděláte až 27.000 Kč, budete mít volné víkendy a jistotu firemních benefitů. Koukněte, co vše vám nabízíme.

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • nástupní mzdu 24.000 Kč – 27.000 Kč
  • 13. plat
  • příplatky dle zákoníku práce (svátek, přesčas)
  • ostatní benefity, jako jsou příplatky za odpolední směnu
  • dvousměnný provoz
  • stravenkový paušál
  • 20 dní dovolené
  • volné víkendy
  • možnost firemního bytu

Náplň práce:

  • výroba dílů do potravinářského průmyslu (výroba těsnění)
  • obsluha jednoduchého lisu
  • pozice je vhodná pro muže
  • místo výkonu práce – Stochov

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

V případě zájmu stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!