Operátor výroby, mzda až 31.000 Kč

Informace o pracovním místě:

Hledáš jednoduchou manuální práci s využitím mnoha benefitů a jiných skvělých odměn? Tak neváhej a kontaktuj nás.

Náplň práce:

– práce ve stoje
– výroba světel v Automotive
– obsluha stroje, kontrola kvality, montáž plastových dílů
Místo výkonu práce: NOVÝ JIČÍN

Požadujeme:

– manuální zručnost, spolehlivost
– samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
– základní vzdělání

Nabízíme:

– smlouvu na HPP
– nástupní mzdu 26.000 Kč – 31.000 Kč
– příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)
– ostatní benefity, jako jsou příplatky za odpolední směnu
– 3 – směnný provoz, nepřetržitý provoz, pohotovost
– svozové autobusy zdarma (Havířov, Ostrava, Mošnov, Krmelín, Stará Ves nad Ondřejnicí, Český Těšín, Frýdek-Místek)
– dotované stravování
– 25 dní dovolené
– 3 – směnný provoz (začátky směn 6:30, 14:30, 22:30)
– volné víkendy
– možnost ubytování pro úspěšné uchazeče

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!