Operátorka v potravinářství, mzda až 25.000 Kč

Velmi jednoduchá práce v čistém potravinářském provozu. Hledáte práci v Břeclavi nebo okolí se snadnou dostupností, stravenkami, odměnami a příplatky, tak koukněte přesně tohle pro vás máme,

Nabízíme:

  • měsíční mzdu od 18.000 Kč do 25.000 Kč
  • smlouvu na HPP
  • příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátky, přesčasy)
  • práci v čistém prostředí, manipulace s lehkými produkty
  • odměna za nemarodění 1.000 Kč
  • stravenky v hodnotě 135 Kč
  • 20 dní dovolené
  • 5 dní SICK DAYS
  • balíčky s vyráběnými výrobky
  • umístění v centru Břeclavi, snadná dostupnost

Náplň práce:

  • obsluha výrobních a balících linek v čistém výrobním provozu
  • manipulace s lehkými produkty
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Břeclav

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
  • výhodou je praxe ve výrobním provozu
  • ochotu vykonávat práci v nepřetržitém provozu
  • práce určená spíše pro ženy

V případě zájmu stačí vyplnit přiložený kontaktní formulář.

Zaujala vás nabídka?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat!