info@oksolution.cz  | +420 565 650 560

Výhody zaměstnání přes agenturu práce

Jaký význam mají personální agentury na trhu práce se dočtete v našem článku Personální agentury a jejich význam, který jsme pro vás už dříve napsali.

Jaké jsou ale výhody, které můžou zaměstnanci najít u personální agentury a proč právě tento způsob zaměstnání je dobrou volbou?

V prvé řadě u personální agentury najdete široký výběr pracovních míst, a tím i své potenciální uplatnění můžete vybírat z několika oborů a napříč mnoha místy v rámci ČR.

HR konzultantka se vám vždy plně věnuje, můžete se spolehnout, že se budete mít na koho obrátit a požádat o pomoc nejen s řešením pracovních záležitostí.

Je pro vás problematické sepsat životopis? Nevadí, i s tímto vám konzultanti pomohou a příště už budete vědět jak.

Starosti s pohovorem nebo výběrovým řízením můžete hodit za hlavu, HR konzultantka s vámi projde vše potřebné a vy získáváte jedinečnou možnost se připravit.

Cítíte se nejistě před prvními dny v novém zaměstnání? Ještě před samotným vstupem na pracoviště budete o prostředí, které vás čeká, vědět vše, protože všechny vaše otázky budou ze strany konzultanta zodpovězené.

Pokud nechcete, aby vám unikla nejnovější nabídka pracovních míst, není nic jednoduššího, než odebírat pravidelné nabídky práce od naší agentury.

Služby personální agentury jsou pro zaměstnance zcela zdarma, za poradenství a pomoc s výběrem pracovního místa nikdy nic neplatíte.

Znalost trhu práce je hlavním klíčem úspěchu personální agentury. Šetřete svůj čas s hledáním pracovních míst, posuzováním konkurence a obraťte se na agenturu. Třeba na tu naši.

HR konzultanti často vidí i do budoucnosti, protože vědí, kdy a kde se v následujících časových obdobích budou konat výběrová řízení.

Nábory a nástupy probíhají téměř neustále, své nové pracovní uplatnění proto u agentury najdete v jakékoliv době.

Čekají vás nečekané výdaje, potřebujete zálohu ze mzdy? Stydět se nemusíte, protože i tento bonus u agentury najdete.

Pracovní podmínky a mzda jsou pro vás u naši agentury vždy stejné jako u kmenových zaměstnanců firmy.

Stále váháte, jestli právě agentura je pro vás správnou volbou? Neváhejte, rozklikněte naše nabídky práce a zhodnoťte sami.

`